Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info]Ile Będzię Kosztował Abonament I Na Ile W Easymetin


Mati435anPowrot

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam przeglądając forum EasyMetin'a znalazłem odpowiedz na wasze pytania "Ile będzie kosztował abonament i na ilę?"

Cennik

 

(16.09.2010)

 

Witam!

Dzisiaj podjęliśmy decyzję związaną z ustaleniem abonamentu dla EasyMetin2PL.

14zł - 10dni.

26zł - 30dni.

Ceny będą obowiązywać od 1.10.2010.

 

EasyMetin2 PL

 

(16.09.2010)

 

Witam! Chciałbym poinformować wszystkich użytkowników EasyMetin2, że dziś tj. 16.09.2010 Polski serwer Metin2 został zaktualizowany.

W związku z tym EasyMetin2 przestał działać. Pracujemy nad jego uaktualnieniem.

Pozdrawiam zespół BotPlanet.pl

Proszę o to link do forum

http://www.mmobot.ovh.org/

Liczę na + :)

Opublikowano

gowno prawda to nie jest ich stronka ciekawe ze na darmowym hostingu jest

Wiesz co opanuj się skąd wiesz że easy metin nie miał kasę na stronę z hostingiem płatnym..? a co do czego wiesz akurat gówno na temat tego a wielu tematach wypowiadali się że będzie jakiś abonament :). Pozdro

Opublikowano

Wiesz co opanuj się skąd wiesz że easy metin nie miał kasę na stronę z hostingiem płatnym..? a co do czego wiesz akurat gówno na temat tego a wielu tematach wypowiadali się że będzie jakiś abonament :). Pozdro

Strona em2 www.easymetin2.com jest na platnym hostingu wiec po co niby otwierali by na free ovh.org patafianie?Wez idz z tym syfem kolego z dwoma postami

sygn.png

Opublikowano

Strona em2 www.easymetin2.com jest na platnym hostingu wiec po co niby otwierali by na free ovh.org patafianie?Wez idz z tym syfem kolego z dwoma postami

Heh jesteś taki jebnięty że nie dowidziałeś mojego nicku. Powrót wiesz co to znaczy kretynie choć odpowiadałeś na moje posty 2 razy to nicku nie zrozumiałeś a i na tamtym koncie miałem +300 postów :)

Opublikowano

Heh jesteś taki jebnięty że nie dowidziałeś mojego nicku. Powrót wiesz co to znaczy kretynie choć odpowiadałeś na moje posty 2 razy to nicku nie zrozumiałeś a i na tamtym koncie miałem +300 postów :)

 

Widac za co dostales bana ;) A kolejny argument to email ;) Kazdy wie ze em ma meila na hotmail :D [email protected] (na dole orginalnej stronki jest)

sygn.png

Opublikowano

Strona EM2 nie stoi na voh.pl... tamta strona to jest jakieś gówno i tyle.. każdy taką może sobie za darmo zrobić :)

Oficjalna strona to:

www.easymetin2.com

A jak ty wierzysz w to co pisze na tamtej stronie to jesteś normalnie nie powiem kto xD

 

z8316395X,Mafia-2.jpg

 

Jak jesteś mądry to daj

delete.png a jak jesteś głupi to daj add.png

A jak jesteś peda* to nie dawaj nic

Opublikowano

Zgadzam sie z @Up ;)

Tamta trona to podroba a prawdziwa to www.easymetin2.com

I nie wyzywajcie sie bo:

1, Nic wam to nie da oprocz "-"

2.Zaspamiacie temat ;)

be40e79d8a4146afcd71316c7fe9f193a72a0ee3

Opublikowano

Kurwa autor mówi prawdę...

 

To jest forum em2

http://getsatisfaction.com/easymetin2/topics/polish_support

 

A na samym dole jest post osoby odpowiadającej za polski support em2.

Witam. Nowej wersji możecie spodziewać się jutro wieczorem lub w niedzielę. Przepraszam, że uaktualnienie nie jest przeprowadzone natychmiast(natychmiastowe uaktualnienie będzie wykonywane w momencie wprowadzenia abonamentu).

Zapraszam na www.mmobot.ovh.org - Jesteśmy na nk i facebooku.

Pozdrawiam,
~CraftyGeek. 

CX7Rrj.png

Opublikowano

LUDZIE TO PRAWDZIA STRONA SUPORTU DLA EM2 PL NIE CHCECIE NIE WIERZCIE

"W czas wojny potrzebujemy kogoś nowego, komu możemy zaufać, kto poprowadzi ludzi jak jakiś święty. "

 

"Nie oceniaj mnie, jeśli mnie nie znasz."

 

"Toczę walkę przez cały czas z czymś innym. Czasem z samym sobą. Są we mnie dwie osobowości - jedna chce żyć w spokoju, druga nie podda się, dopóki nie odzyska wolności. "

 

Moje Tuty:

 

Wallhack

 

FISHBOT,BLOK CPU,OBEJŚCIA

Opublikowano

Wiesz co opanuj się skąd wiesz że easy metin nie miał kasę na stronę z hostingiem płatnym..? a co do czego wiesz akurat gówno na temat tego a wielu tematach wypowiadali się że będzie jakiś abonament :). Pozdro

hhaahha ty się opanuj jeb... jesteś

Easymetin nie jest płatny!!!

Opublikowano

Sra ta ta ta.

Niemcy stworzyli Em2 - Ich strona http://www.easymetin2.de/ger/homepage.html

Nic na niej nie pisze.

50% że może być płatne

50% że nie bedzie.

Z resztą z tego co widze jest to polski hosting wiec na jakiego grzyba mieli by

tam niemcy robic strone na dodatek polska ?

Sory za 2 pod rzad zle wcisnelem przycisk .

Ee a pozatym CraftyGeek jest z polski.

Coś tu grubo śmierdzi z daleka, będzie jakaś afera z tego !

Temat powinien byc zamkniety.

usunelem bo sie jakas grzyp pluł

Opublikowano

sam reklamuje idiota własną strone żeby naciągać ludzi

 

To kurwa zobacz ten link który podałem w poprzednim moim poście, a nie pierdolisz farmazony :X

CX7Rrj.png

Opublikowano

nie spamujcie już , po nabijajcie sobie posty na PW :] nie bedziecie zasmiecac temat

314bb0jza5x.th.jpg

Górnik Zabrze & GKS Katowice & RoW Rybnik & Wisłoka Dębica

To nie moda głupia pało , tylko zgoda jakich mało !

GÓrNY SLONSK

Opublikowano

Cennik

(16.09.2010)

Witam!

Dzisiaj podjęliśmy decyzję związaną z ustaleniem abonamentu dla EasyMetin2PL.

14zł - 10dni.

26zł - 30dni.

Ceny będą obowiązywać od 1.10.2010.

EasyMetin2 PL

(16.09.2010)

Witam! Chciałbym poinformować wszystkich użytkowników EasyMetin2, że dziś tj. 16.09.2010 Polski serwer Metin2 został zaktualizowany.

W związku z tym EasyMetin2 przestał działać. Pracujemy nad jego uaktualnieniem.

Pozdrawiam zespół BotPlanet.pl

Hello world!

(15.09.2010)

Witamy w serwisie BotPlanet.pl. Jesteśmy oficjalnymi dystrybutorami produktów HeavenFire Studio & EasyMetin2. O naszą wiarygodność możesz zapytać na stronach domowych produktów, www.mmobot.net, www.easymetin2.com. Jeśli masz jakiekolwiek pytania pisz: [email protected]

Pozdrawiamy, grupa BotPlanet.pl.

 

 

Link:http://www.mmobot.ovh.org/

 

Witam. Nowej wersji możecie spodziewać się jutro wieczorem lub w niedzielę. Przepraszam, że uaktualnienie nie jest przeprowadzone natychmiast(natychmiastowe uaktualnienie będzie wykonywane w momencie wprowadzenia abonamentu).

 

Zapraszam na www.mmobot.ovh.org - Jesteśmy na nk i facebooku.

 

Pozdrawiam,

~CraftyGeek.

 

Link http://getsatisfaction.com/easymetin2/topics/polish_support

Zbieram - :)

 

naglowekz.png

 

 

WSRH-Wyższa szkoła robienia Hałasu

Opublikowano

Nie żadne fake -.- wczoraj na czacie andrzeja sam andrzej mi powiedział że em będzie płatny :)

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...